Długi weekend czerwcowy 2021

Długi weekend czerwcowy 2021 – kiedy i jak najlepiej go spędzić?

Długie weekendy są wyczekiwane przez wiele osób. Można śmiało powiedzieć, że są to ferie dorosłego życia i warto je spędzić wyjątkowo, jeśli tylko ma się ku temu możliwość. Mamy dobrą wiadomość, dla każdego kto teraz niecierpliwie patrzy w kalendarz szukając najbliższego przedłużonego wolnego: długi weekend czerwcowy już niedługo!

Kiedy przypada Boże Ciało 2021?

W tym roku Boże Ciało przypada na początku czerwca, dokładnie 3 dnia miesiąca. Jest to czwartek, w związku z czym warto przemyśleć dobranie wolnego piątku i cieszyć się AŻ 5 wolnymi dniami. Wtedy możesz przemyśleć nawet zagraniczny wypad. 

Pomysły na długi weekend w czerwcu

Majówka w tym roku okazała się deszczowa i zimna, więc tym bardziej życzymy wszystkim zupełnie odwrotnej pogody w czerwcu. W końcu to już prawie lato, prawda?  Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was kilka pomysłów na wyjazd. My jak zawsze chętnie zawieziemy Cię w wybrane miejsce! 

  1. Wycieczka do Niemiec 

Wycieczka do Niemiec to zawsze dobry pomysł na weekend za granicą. Stosunkowo krótka jazda, możliwość podziwiania Bałtyku z innej strony lub pobyt w jednym z popularnych miast takich jak Berlin czy Hamburg. Proponujemy przewóz z dowolnego miasta w Polsce do miejsca docelowego na zasadach transportu door – to door.

  1. City break w europejskiej stolicy 

Udało Ci się upolować tanie bilety lotnicze do urokliwej stolicy Francji? A może Norwegia jest miejsce, w które chcesz się udać? Jeśli nie to jeszcze masz czas! Takie wyjazdy w dłuższy weekend czerwcowy mogą okazać się strzałem w dziesiątkę. A jeśli szukasz transferu na lotnisko – skontaktuj się z nami!

  1. Weekend nad morzem lub na Mazurach 

Polska również ma wiele do zaoferowania. W wielu nadmorskich kurortach już zaczyna się sezon, a posiadłości na Mazurach już zaczynają przyjmować pierwszych gości. Szczególnie polecamy wyciszenie w agroturystycznym klimacie, dzięki czemu naładujesz akumulatory. 

O czym warto pamiętać planując długi weekend w czerwcu? 

O dobrym humorze nie należy przypominać, jednak warto zapoznać się z regulacjami i obostrzeniami w związku z sytuacją epidemiologiczną. Zadbaj o niezawodny transport, a jeśli chcesz zabrać ze sobą czworonoga – sprawdź, co należy zrobić przed wycieczką. Miłego wypoczynku!

Skomentuj