Majówka 2021 – gdzie pojechać i jaki transport wybrać?

Pierwsze tygodnie kwietnia to dobry moment na przejrzenie swoich opcji na majówkę 2021 – gdzie pojechać, kiedy no i na jaki środek transportu się zdecydować. W tym miejscu zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje i garść pomysłów na udany trip. Zapraszamy!

W jakie dni przypada majówka 2021? 

Majówka zawsze kojarzy się z dłuższym weekendem i unoszącym się po ulicach zapachem grilla. W tym roku weekend majówkowy przypada na sobotę, niedzielę i poniedziałek ( 1 – 3 maja). Nie jest to najlepsza konfiguracja, ponieważ nasz weekend wydłuży się zaledwie o 1 dzień. Ten czas jednak można w pełni wykorzystać! 

Majówka 2021 – gdzie pojechać?

W tym roku przed wyborem miejsca docelowego należy sprawdzić aktualnie panujące obostrzenia – szczególnie kiedy planujesz zagraniczną podróż. W Polsce najczęściej wybieranymi destynacjami są Mazury, Warmia oraz Morze Bałtyckie lub góry. 

A może zagraniczna podróż?

W przypadku kiedy wybierasz się z podróż za granicę poza obostrzeniami warto wybrać odpowiedni środek transportu. Przewóz busem jest opcją, którą warto wziąć pod uwagę. Majówka 2021 w Niemczech brzmi bardzo zachęcająco, prawda? Dodatkowym plusem wynajęcia przewoźnika jest fakt, że nikt z Twojej grupy nie będzie zbyt zmęczony po dotarciu na miejsce docelowe i od razu będziecie mogli korzystać z wyjazdu.

Podsumowanie

Niezależnie od wybranego przez Ciebie miejsca podróży pamiętaj, żeby stosować się do obostrzeń. Poza tym – zabierz ze sobą najpotrzebniejsze rzeczy oraz dobry humor i ciesz się majówkowym weekendem! Chcesz poznać więcej miejsc, w które możesz się wybrać, aby przedłużyć jeszcze bardziej swój weekend? Zapraszamy do kontaktu – na pewno uda nam się doradzić 🙂 

Skomentuj