Transport busem po kraju i za granicę – plusy i minusy

Okej, czas przedyskutować pewną kwestię i zestawić w jednym miejscu plusy i minusy transportu busem po kraju i za granicę. 

Mamy nadzieję, że nasze “za i przeciw” pomogą Ci przy podejmowaniu ostatecznej decyzji i już niedługo wyruszysz w podróż razem z załogą Kormoran Busa! Zaczynajmy. 

Minusy

Zacznijmy od krótszej listy, czyli minusów. Jedyne co przychodzi nam do głowy jest – czas. Nie ma co ukrywać – podróżowanie busem związane jest z dłuższym czasem dostania się z miejsca A do miejsca B niż w przypadku samolotu. 

Jednak i czasem kilkunastogodzinną trasę można zamienić na ciekawą przygodę. Jednym z innych argumentów przeciw może okazać się źle wybrany przewoźnik. Z taką osobą podróżowanie może okazać się udręką. Dlatego zawsze należy wybrać przewoźnika odznaczającego się dobrymi i wymaganymi cechami.

Plusy

Lista, która wg nas jest zdecydowanie lepsza. Jeśli wybierzesz zaufanego przewoźnika transport busem po kraju i za granicę to przede wszystkim możesz cieszyć się: 

  • wygodą – nasza flota to busy o najlepszej jakości, wygodnych miejscach, spełniające wszelkie wymagania;
  • kameralnością – podróż busem to również mniejsze grono osób. W tym środku transportu może udać się w podróż do 7 osób. Są to zwykle najbliższe nam osoby, więc sama podróż przebiega w miłej atmosferze;
  • przejazd door to door – bez zbędnych przystanków i zwiedzania dworców/lotnisk;
  • odpowiednia ilość miejsca na bagaż;

Ostateczne rozstrzygnięcie 

Jak dla nas werdykt może być jeden – transport busem to dobry wybór. Ma zdecydowanie więcej plusów, a potencjalne minusy bardzo łatwo wyeliminować. Właśnie dlatego warto rozważyć ten środek transportu podczas kolejnych wakacji w Niemczech, Danii czy innym europejskim mieście. 

A jak przewoźnik, to tylko zaufany i bezpieczny – my spełniamy te warunki więc z chęcią zawieziemy Cię do na kolejne wakacje 🙂

Skomentuj