Wynajem busa osobowego z kierowcą – co warto wiedzieć?

Planujesz urlop w większym gronie i nikt nie chce podjąć się roli kierowcy? A może macie tylko jeden samochód, a za dużo osób zainteresowanych wycieczką? W takim razie pewnie zastanawiacie się, czy wynajem busa osobowego z kierowcą będzie dobrym pomysłem. 

Jak wybrać najlepszego przewoźnika i na co zwrócić szczególną uwagę? Koniecznie przeczytaj ten artykuł! 

Czy wynajem busa z kierowcą to dobry pomysł? 

To oczywiście zależy od wielu czynników. Po pierwsze ile osób będzie nim jechało. Najczęściej takie busy mają 9 miejsc, dlatego liczniejsza grupa mogłaby się po prostu nie zmieścić. 

Dodatkowo jest to oczywiście ogromne udogodnienie! Wyobraź sobie wycieczkę, na której kierowca nie będzie potrzebowała dnia odpoczynku po takiej wyprawie. Znika również problem z uzgadnianiem czyim autem pojechać i kto czuje się najpewniej za kółkiem. W Kormoran Bus kierowcy to doświadczone i wykwalifikowane osoby, z którymi podróż będzie w 100% bezpieczna i komfortowa

Na co zwrócić uwagę?

Przede wszystkim na opinie przewoźnika. Nie ma nic lepszego niż doświadczenia innych osób. Dobre recenzje zdecydowanie pozwolą Ci na wybranie najlepszej opcji. 

Powołując się na sprawdzone firmy transportowe wiesz również, że mają sprawdzone i w pełni sprawne pojazdy. 

Zwróć również uwagę na dodatkowe udogodnienia w busie, takie jak: 

  • klimatyzacja;
  • przyciemnienie szyb;
  • podłokietniki przy fotelach;
  • nagrzewnica;
  • i oczywiście wygodę pojazdu 🙂 

Dodatkowo zawsze możesz poprosić o pokazanie dokumenty potwierdzające aktualny przegląd techniczny. W końcu Twoje zdrowie i życie są najważniejsze!

Gdzie możesz pojechać busem?

Właściwie ogranicza CIę tylko wyobraźnia! Oferowane przez naszą firmę usługi to usługi door – to – door, czyli wygoda podróżowania w całej okazałości. To Ty decydujesz o tym, gdzie i kiedy chcesz jechać. 

Najczęściej obieranymi kierunkami przez naszych klientów są podróże: 

  • Busem do Niemiec;
  • Busem do Holandii;
  • Busem do Danii;
  • Busem do Belgii. 

A jeśli nie masz pomysłu – śmiało sprawdź do jakich miast warto wybrać się na weekendowy wyjazd!

Podsumowanie

Jak widzisz wynajem busa z kierowcą to rozwiązanie, które ma sporo zalet. Wystarczy, że wybierzesz odpowiedniego przewoźnika, aby w pełni delektować się swoim urlopem!

Skomentuj